Náš
příběh

Závislá na umění. Odvážná s vysokým standardem pro krásu a funkčnost. Taková je každá kabelka BONCLÉ, se kterou ukážete světu svou jedinečnost. Jsme tu pro silné a sebevědomé ženy, které se nebojí být výjimečné a umí ocenit variabilitu, poctivé řemeslo a vytříbený styl.

zažijte jedinečnost
...art affair
Náš příběh
Náš příběh

PŮVAB NA MÍRU

Kolekce kabelek vznikají v omezeném počtu kusů. Každá kabelka je označená vlastním sériovým číslem, žádné dvě kabelky nejsou stejné.

Jejich jedinečnost podtrhuje zakázková výroba respektující individuální přání zákaznic – vždy šijeme přímo pro konkrétní majitelku. Ta si může kabelku při schůzce s designérkou doladit podle vlastních představ.

UNIKÁTNÍ TECHNIKA ŠITÍ

V ateliéru BONCLÉ přímo v srdci Evropy tvoříme umělecká díla, která ozvláštní vaši každodenní eleganci..

Kožený materiál si pečlivě vybíráme a dbáme na jeho precizní zpracování i v tom nejjemnějším detailu. Vše vyrábíme ručně, k výrobě kulatých kabelek jsme dokonce vyvinuli speciální metodu šití.

Náš příběh
Náš příběh

ZAMĚŘENO NA DETAILY

Pojďme se na keramiku podívat jinýma očima. Tento tak tradiční a velice dekorativní materiál umí přinést do naší módní hravosti nové prvky a nálady. Vaše kabelka může ráno přinášet úplně jinou emoci než večer a to díky keramickým komponentům Clay Sparks. Však se ví, že ďábel leží v detailu.

Nebo své pocity ovlivněte poutavou krásou květin. Bude to bílá růže jako symbol nevinnosti a čistoty, muškát ztělesňující všechny putující duše, nebo snad papouščí tulipán pro každou divočejší povahu? Anebo úplně jiná? Vstupte do rozkvetlé zahrady v podobě unikátních vzorů, které rozjasní každou příležitost.

Každodenní chvíle umí rozvášnit také zdobivé obrazce spolu s pravými krystaly Swarovski. Každý kus je originál a každý vyvolává odlišnou vzpomínku a emoci. Všechny však budou půvabnou součástí vaší osobnosti.

Náš příběh
Náš příběh

SÍLA NADČASOVOSTI

Žádný diktát módních trendů, v BONCLÉ si jdeme svou vlastní tvůrčí cestou. Kolekce PŠ.OBJECTS si podmaňuje svět přírodních motivů a nahlíží do prostředí burlesky. Kolekce HOMMAGE svým námětem čerpá z příběhů opravdových femmes fatales – z jejich síly, touhy a šarmu.

SLOVO NÁVHRHÁŘKY

Design, umění, móda – moje tři vášně, které používám jako ingredience při tvorbě mých kabelek, které jsem sjednotila do jedné rodiny pod názvem Bonclé. Jedná se zcela jednoznačně o objekty, které spadají do oblasti “niche”, nikdy jsem nechtěla vytvářet mainstream, nechci dělat kompromisy jakmile přijde na kvalitu zpracování a originalitu designu. Přála bych si, aby mé výrobky Bonclé žily dvojím životem – buď ve Vašich rukou ožijí jako kabelky nebo si je vystavíte jako umělecká díla ve svém interiéru.

Vždy když vybírám a kombinuji jednotlivé kůže, nitě a beru do ruky štětec, mám před očima právě Vás – sebevědomou, originální a přesto žensky krásně křehkou bytost, která se chce obdarovat či být obdarována něčím vskutku jediněčným.

Přála bych si, aby se můj svět Bonclé stal i Vaším světem,

Vaše Petra

Náš příběh
This site is registered on wpml.org as a development site.